Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   69     Fördelning pojkar/flickor:   68%/32%
Totalt antal starter: 287 Antal spelade starter: 287
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Mälartouren 2019 - 2020 just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Alexander Dimander
Uppsala BC 90
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Alvin Fredriksson
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Anton Westin
Team Enköping BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Benjamin Hellström
BC Pegasus
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Celine Kilander
BK Prime Sthlm
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Chris Granström
Sundbybergs IK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Clara Aneer
BC Pegasus
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Dennis Forslund
BK Frisk
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Ebba Thelenius
Stureby BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 13:00
Elias Jansson
BK Taggen
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Elin Johansson
Vingåkers BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Elisabeth Norkvist
BK Force
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ella Toma
AIK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:00 - Semifinal 1 serie
Ellen Junevall
Uppsala BC 90
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Emil Reinerdal
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Emil Solax
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Emma Jonsson
BK Force
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Engla Cotera Nilsson
Stureby BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Fabian Carlsson
Sundbybergs IK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Fabian Rosberg
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Felix Möller
Sundbybergs IK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Filip Kockander
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:30 - Final 1 serie
Hanna Larsson
BK Högland
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Hugo Gillner
BK Taggen
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Hugo Åkerman
BC Pegasus
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Ilona Michalski
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Isac Forslund
BK Frisk
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Jonatan Solax
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Jonathan Forsgren
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 13:00
Julian Berglund
Katrineholms AIK
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Karl Mossberg
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Kim Källström
Kings Pin BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Kristoffer Sund
AIK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Linnea Dammhag
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Linnea Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Lisali From
Stureby BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Love Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Lydia Sembrant
Uppsala BC 90
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Manuel Layrisse
Sundbybergs IK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 13:00
Marcus Pettersson
Bålsta BC
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Max Carnesten
BK Taggen
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Max Skogsmo
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Meliah Deafonseca
Uppsala BC 90
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Melker Frisell
Vingåkers BK
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 15:00 - Final 1 serie
Mira Erlandsson
AIK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mirinda Melin
Sundbybergs IK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Nicole Layrisse
Sundbybergs IK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 13:00
Noel Rahlgård
Panthers BK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Olivia Ilstedt
AIK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Olle Sjölinder
Panthers BK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Oskar Myrén
Panthers BK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Pelle Löfström
Vendelsö BK
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Philippa Ojutkangas
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Pontus Axelsson
BK Frisk
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Rasmus Råbe
BK Frisk
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 09:00
Rasmus Westling
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Rocky Månberg
Vingåkers BK
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Ruby-Lee Suta
Djurgårdens IF Bowlingförening
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Samuel Öijvall
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Sebastian Fundberg
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sigurdur Arnarsson
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Simon Andersson
BC Pegasus
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Sten Malmkvist
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ted Bermell
Katrineholms AIK
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Tobias Rydholm
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Wiggo Hård
BK Taggen
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
William Dahlsten
Sundbybergs IK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 14:45 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 15 mars 15:00 - Final 1 serie
Wilmer Kallträsk
BK Frisk
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00
Wilmer Kvarnström
BK Force
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 11:00
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 13:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Bowl-o-Rama Söndagen den 13 oktober 14:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 8 december 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 5 januari 15:00 - Final 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 26 april 11:00

TOTALT: 69 SPELARE